بارو

درب آکوستیک - مشخصات و قیمت درب عایق صدا

تاریخ : 1399.07.09
نویسنده : Security Door

درب آکوستیک

این روزها دوری از سر و صدا به یکی از دغدغه های همه ما تبدیل شده است. بسیاری از ما به دنبال راهی هستیم که از سر و صداهای مختلف دور باشیم و کاری کنیم که اگر صدای ما هم از ساختمان یا دفتری که داریم به بیرون نرود. برای این کار روش های مختلفی وجود دارد که هر یک معایب و مزیت های خاص خود را دارند.استفاده از درب آکوستیک یکی از بهترین روش ها برای دوری از سر و صدا می باشد.

 

acoustic door

 

درب آکوستیک چیست

دربهای آکوستیک نامی آشنا هستند و به درب های ضد صدا هم معروف هستند. ساختار درب های آکوستیک به صورتی است که صدا از آن ها عبور نمی کند. یعنی صدا از داخل محیط به بیرون نمی رود و بر عکس، از بیرون به محیط داخلی نفوذ نخواهد کرد. همین موضوع باعث می شود فضایی که برای آن از درهای آکوستیک استفاده شده است، آرامش خاصی داشته باشد.

در درب آکوستیک از پشم سنگ استفاده می شود. پشم سنگ به دو طریق سر و صدای محیط را کاهش می دهد. پشم سنک در ابتدا باعث می شود که صدای تولید شده در بین اجزای در منتقل نشود. در مرحله دوم پشم سنگ باعث جذب صدا خواهد شد. از این طریق انتقال صدا کاهش بسیاری دارد.

 

درب اکوستیک

درب آکوستیک چه کاربردهایی دارد

اگر چه درهای اکوستیک را می توان در هر قسمتی به کار برده، اما استفاده از آن ها در بعضی از قسمت ها کاربردهای بیشتری دارد. در فرودگاه ها، استودیوی صدابرداری ، سالن های کنفرانس ، اتاق های مدیریتی ، زیر ریل ها ، آموزشگاه های موسیقی و مترو ها بیشتری استفاده از درب های اکوستیک می شود.

 

قیمت درب ضد صدا

 

قیمت درب اکوستیک

همه ما می دانیم که استفاده از درهای آکوستیک مزیت های فروانی دارد. اما هزینه خریداری این درها موضوع مهمی می باشد که برای بسیاری از ما اهمیت بالایی دارد. یک در اکوستیک می تواند جنس های مختلفی داشته باشد و البته کیفیت متفاوتی هم خواهد داشت. همین موضوع باعث می شود که قیمت خریداری آن متفاوت باشد. به همین دلیل نمی توانیم مبلغ دقیقی را برای خرید یک در اکوستیک بیان کرد . مجموعه چوب صنعت بارو علاوه بر تولید درب ضد سرقت و اتاقی در بخش تولید دربهای عایق صدا نیز فعال می باشد ؛ جهت اطلاع از قیمت با شماره های مجموعه در تماس باشید .

 

دسته بندی :  وبلاگ

بالا
Your IP is 100.26.179.41